Збройний магазин PRO-GUN Харків

Доставка та оплата

Умови оплати

Оплата здійснюється виключно у національній валюті України.
Готівковий розрахунок:
при отриманні замовлення в одному з магазинів партнерів PRO GUN.
при отриманні товару у відділеннях Нової пошти.* При замовленні товару на суму менше 500 грн, доставка післяплатою не здійснюється.
Безготівковий розрахунок:
Оплата за безготівковим розрахунком здійснюється за рахунком-фактурою, який надається після оформлення замовлення і перевірки його наявності на складі. Для юридичних осіб ми надаємо пакет всіх необхідних документів.
Для фізичних осіб передбачена можливість оплати online при оформленні замовлення, за допомогою платіжної карти, а так же переказом коштів на розрахунковий рахунок ПриватБанку.
Зверніть увагу!
• Після підтвердження оплати товару, замовлення формується і відправляється протягом 1-3 днів
• Перевізнику Ви оплачуєте лише вартість доставки товару та наложений платіж.

Умови доставки

Доставка по Україні
Доставка здійснюється службою «Нова пошта»
Вартість доставки - згідно з розцінками служби доставки.

Самовивіз
Клієнт має можливість самостійно забрати товар з будь-якого магазину партнеру PRO-GUN (за умови наявності цього товару в ньому і попереднього резервування товару)

Повернення або обмін

Відповідно до Закону України   "Про захист прав споживачів"  покупці нашого магазину мають право обміняти або повернути куплений у нас товар протягом перших 14 днів після покупки.
Будь ласка, зверніть увагу, згідно з Розділом II, статті №9 Закону України " Про захист прав споживачів"  - обміну або поверненню підлягає тільки новий товар, який не був у вживанні і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей. Ремінці та інші аксесуари не повинні мати сторонніх запахів.
  А так же має бути збережено:
• повний комплект товару;
• цілісність і всі компоненти упаковки: ярлики (наклейки), пломби, заводське маркування, коробка повинна бути не розірвана і не мати подряпин;
• товар і аксесуари до нього (ремінці, датчики і т.д), не повинні мати слідів використання;
Тобто ви маєте право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний, якщо товар не задовольнив вас за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути вами використаний за призначенням. Обмін товару належної якості проводиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики. У разі, якщо аналогічний товар відсутній у продажу на день звернення споживача до продавця, споживач має право відмовитися від виконання договору купівлі-продажу і вимогати повернення сплаченої, за вказаний товар, грошової суми, вимога підлягає задоволенню протягом трьох днів з дня повернення зазначеного товару.

Загальна інформація про гарантійне зобов'язання

На всі товари, куплені в нашому магазині, поширюється дія Закону України "Про захист прав споживачів",   , який набув чинності 13 січня 2006 року.
Характеристики, заявлені в описі можуть відрізнятися від заявлених на сайті, точну інформацію можна дізнатися на сайті виробника або у менеджера. Виробник може змінити параметри без попереднього повідомлення, тому на момент придбання конкретного товару вони можуть відрізнятися від вказаних їм раніше.
Перед покупкою товару, просимо Вас вимагати перевірки у Вашій присутності, в першу чергу на відсутність механічних пошкоджень, характеристик, комплектації (коробка, наклейки, ремені і т.д і працездатність як цікавлять Вас в товарі функцій, так і товару в цілому.

Строки пред'явлення претензій за якістю товару

У відношенні товару неналежної якості покупець має право пред'являти претензії щодо якості товару протягом усього гарантійного терміну.